Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Firmy wg branż / Import z Chin JCC International Trade Wrocław
 
Import z Chin JCC International Trade Wrocław
Import z Chin JCC International Trade Wrocław
Import oraz transport z Chin, kompleksowa profesjonalna pomoc w organizacji transportów morskich i lotniczych, odprawy celne towaru z Chin. Organizacja transportów lotniczych z Chin, współpraca z agencjami celnymi w Hamburgu oraz w Gdyni.
 
JCC International Trade zajmuje się kompleksową obsługą importu z Chin. Pomagamy weryfikować chińskie firmy, organizujemy zamówienia oraz transporty.Wyceniamy opłacalność transportu i importu towarów z Chin. Organizujemy transporty z Chin do Polski, lotnicze i morskie. Wysyłamy całe kontenery oraz ładunki drobnicowe. Sprawdzamy chińskie firmy, aby uniknąć oszustw. Nadzorujemy produkcję oraz sprawdzamy wyprodukowane towary, możemy być przy załadunku i plombowaniu Waszego kontenera w Chinach. Wyszukujemy dostawców oraz producentów na zlecenie. Ustalamy warunki produkcji oraz warunki dostaw z Chin. Pomagamy w odprawach celnych na terenie Europy zwłaszcza Polski i Niemiec. Zapraszamy do współpracy 10 lat doświadczenia w imporcie z Chin.
 
Dodano: 01-06-2015 10:46
Wyświetleń: 3491
URL: http://www.importchiny.pl
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Firmy wg branż
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 17 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii: