Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Informacja finansowa / www.BiznesFinanse Inwestorzy, kapitał, fundusze, dotacje..
 
www.BiznesFinanse Inwestorzy, kapitał, fundusze, dotacje..
www.BiznesFinanse Inwestorzy, kapitał, fundusze, dotacje..
nwestorzy z BiznesFinanse.com kupią nową spółkę z przyznaną dotacją 8.1. POIG lub zainwestują środki i kadrę w realizację projektu 8.1. Szukamy projektów z opcją czynnego zaangażowana się w Zarząd i inwestycję. Województwo nie ma znaczenia.
 
Innowacyjny Projekt Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nowe miejsce na mapie usług finansowych- www.BiznesFinanse.com. Wychodząc naprzeciw zmianom dokonującym się na rynku finansowym, postanowiliśmy powołać do życia wirtualnego doradcę finansowego. Portale BiznesFinanse.com i BankierBroker.pl to nowatorskie projekty, które pozwalają na skrócenie dystansu pomiędzy Oferentem a Klientem. Jak to działa? Sposób funkcjonowania Portalu jest niezwykle prosty i przejrzysty. Spójrzmy na przykład ubezpieczeń medycznych. Wchodząc na stronę www.bankierbroker.pl, lub www.biznesfinanse.com Klient wybiera interesujący go produkt, następnie wybiera przycisk ‘Złóż zapytanie’. Aby wysłać zapytanie ofertowe, Klient podaje swoją lokalizację, dzięki czemu jego formularz trafia do najbliższej mu placówki lub doradcy realizującego usługi określone w zapytaniu. Innowacyjny moduł ZŁÓŻ ZAPYTANIE / DODAJ OFERTĘ pozwala na automatyczne dopasowanie każdego zapytania do ofert Partnerów wg parametrów i lokalizacji najbardziej odpowiadających Klientowi. Oferty są przesyłane na adres e-mail podany w zapytaniu. Zapytanie o ofertę jest dla Klientów całkowicie darmowe. Dodanie oferty przez Partnerów umożliwia dostęp do bazy Zapytań ofertowych Klientów. ZAPRASZAMY
 
Dodano: 25-04-2013 22:29
Wyświetleń: 7707
URL: http://www.biznesfinanse.com
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Informacja finansowa
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 49 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Prognozy kursu dolara
Sprawdzona prognoza kursu dolara do złotego na czas jednego miesiąca. W prognozie zawarte najważniejsze dane kiedy kupować, a kiedy sprzedawać obie waluty.

Lokata
Jeśli interesuje Ciebie jakikolwiek nowoczesny, korzystny produkt finansowy taki jak np. pożyczka, lokata lub jakikolwiek inny po który można sięgnąć przez internet Portal Finansowy KredytPolska.net proponuje porównania najlepszych ofert.

Usługi księgowe Toruń
Toruń Consulting Group to licencjonowane biuro rachunkowe w Toruniu oferujące usługi księgowe, pomoc prawną oraz prowadzenie księgowości oraz rachunkowości dla wszelkiego rodzaju form działalności gospodarczej.

Pieniądze
Pierwsze dziesięć wyszukiwań w wyszukiwarce Google dla hasła „pieniądze” to strony traktujące o szeroko pojętych finansach

Pożyczka na dowód przez internet bez zaswiadczeń w bik
Pożyczka Gotówkowa dla Każdego http://kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę

GAWRYSZEWSKI Kredyty bez zdolności
Kłopotliwa pozycja pieniężna, to sprawa, który wstrząsa, co raz większą grupę osób. mniejsze zarobki i niestabilne zatrudnienie nie wpływają poprawnie na decyzję kredytową.

www.BiznesFinanse Inwestorzy, kapitał, fundusze, dotacje..
nwestorzy z BiznesFinanse.com kupią nową spółkę z przyznaną dotacją 8.1. POIG lub zainwestują środki i kadrę w realizację projektu 8.1. Szukamy projektów z opcją czynnego zaangażowana się w Zarząd i inwestycję. Województwo nie ma znaczenia.