Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Serwisy biznesowe / Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
 
Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania, czyszczenia elewacji, piaskowania, odśnieżania jak i wszelkiej pracy na wysokościach. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.
 
Szanowni Państwo, w związku z sezonem jesiennym chcielibyśmy przedstawić ofertę naszej firmy, gdyż jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy w zakresie sprzątania, malowania elewacji i czyszczenia tynku – usuwanie 95 % zanieczyszczeń z elewacji (zielone naloty, zanieczyszczenia atmosferyczne itp.). Na naszej stronie internetowej www.sigmatime.pl dostępny jest nasz folder, który w skrócie opisuje naszą działalność, przedstawia on zakresem usług, które wykonujemy wraz z przedziałem cenowym poszczególnych prac oraz listą firm z którymi stale współpracujemy. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie przyjedziemy na bezpłatną próbę by pokazać efekt czyszczenia tynku. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Dziołak – Zaboklicka, Mariusz Zaboklicki tel. 535 228 036 SIGMATIME www.sigmatime.pl UWAGA - Ten dokument zawiera informacje poufne, które mogą być również objęte tajemnicą handlową lub służbową. Jest on przeznaczony do wyłącznego użytku adresata. Jeśli nie są Państwo jego adresatem lub jeśli otrzymaliście Państwo ten dokument omyłkowo, to wszelkie rozpowszechnianie, dystrybucja, reprodukcja, kopiowanie, publikacja lub wykorzystanie tego dokumentu czy tez zawartych w nim informacji jest zabronione. Jeśli otrzymaliście Państwo tą wiadomość przez pomyłkę, prosimy o bezzwłoczne skontaktowanie się z nami oraz usuniecie tej wiadomości. This transmission contains information that may be confidential and that may also be privileged. Unless you are the intended recipient of the message you may not copy, forward, or otherwise use it, or disclose it or its contents to anyone else. If you have received this transmission in error please notify us immediately and delete it from your system.
 
Dodano: 07-09-2015 18:24
Wyświetleń: 2639
URL: http://www.sigmatime.pl/
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Serwisy biznesowe
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 6 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
Dostawca usług reklamowych wynagradzający uczestników i promotorów udziałem w zyskach firmy, adekwatnie do wkładu finansowego w zakup produktów marketingowych.

Mebleinfo.pl - Meble, Sklep meblowy, Salon Meblowy, Biznes meble
Mebleinfo.pl - o meblach wiemy wszystko. Meble , Aranżacje, Design, Trendy, Kuchnie, Salony, Łazienki, Projekty. Meble pokojowe, Meble do salonu, Meble łazienkowe, Salony meblowe, Sklepy meblowe, meble online www.mebleinfo.pl O meblach wiemy wszystko

www.BIZNESmeble.com Meble Design  Salony meblowe Sklepy online
www.biznesmeble.com - serwis poświęcony tematyce meblowej i wnętrzarskiej. Meble, salony meblowe, projektowanie wnętrz, design, trendy, inspiracje.

Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania, czyszczenia elewacji, piaskowania, odśnieżania jak i wszelkiej pracy na wysokościach. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

Retoria
Strony internetowe które są coraz powszechnijesze przyciągają tysiące internautów głodnych nowych doznań w wirtualnym świecie.

bizesforum.eu - pomysł na biznes, biznes plan i firma.
Szukasz pomysłu na biznes? Massz pomysł ale nie wieszbjak go zrealizować? Koniecznie odwiedź biznesforum.eu Znajdziesz tam sprawdzone pomysły na biznes, dowiesz się jak ulokować swoj kapitał, zamieścisz swoje ogłoszenie i podyskutujesz o rozwoju firmy.