Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Kultura i sztuka / Artyści / Indya.eu - sklep i galeria autorskich obrazów
 
Indya.eu - sklep i galeria autorskich obrazów
Indya.eu - sklep i galeria autorskich obrazów
Indya to galeria i sklep autorskich prac. Galeria powstała w 2015 roku we wrześniu, jednak kolekcję obrazów buduję już od dawna. Obrazy maluję farbami akrylowymi, a następnie wyklejam je diamencikami.
 
Indya to galeria obrazów autorskich, którą właśnie otwieram pod adresem http://www.indya.eu - na stronie znajduje się również sklep, do którego gorąco zapraszam. Od wielu lat jestem zafascynowana stylem orientalnym, nasyconymi, różnorodnymi kolorami. Początkowo wszystkie moje prace powstawały w naszym domu w chwili, gdy zabrakło miejsca do ozdabiania kolejnych ścian namalowałam pierwszy obraz po czym kolejny. Na wielu moich znajomych prace te zrobiły duże wrażenie, stąd pomysł na stworzenie kolekcji obrazów, a następnie galerii i sklepu. Moje obrazy są bardzo różnorodne od klasycznych kwiatów - obrazy: "Wiosenny ogród", "Jesienny ogród", czy kilka kwiatowych kompozycji dwu, trzy kolorowych to jedna część kolekcji. Druga część to bardziej nowoczesne obrazy: "Czaszka", "Żarówka", "Laguna ryb", "Papuga", "Srebrna usta", "Tęczowe usta". Kolekcja ta cały czas się powiększa, część obrazów sprzedaje się lecz za chwilę pojawiają się nowe. Moje obrazy dobrze komponują się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami jak i z tymi bardziej klasycznymi. Każdy z obrazów może stanowić ciekawą dekorację w domu, mieszkaniu, apartamencie, hotelu, kawiarni, gabinecie itp miejscach. Wszelkie informacje o tym co dzieje się w moje galerii pojawiają się na moim: Facebooku: https://www.facebook.com/indyaeu-1685802868320086/timeline/ Google+ : https://plus.google.com/u/0/+INDYAGALERYANNA/posts Mój znak rozpoznawalny to Indya.eu Zachęcam do współpracy: architektów wnętrz, dekoratorów i projektantów wnętrz i wszystkich, którzy są zainteresowani posiadaniem wyjątkowego i oryginalnego obrazów. Obrazy te o każdej porze dnia mają różne odcienie - oświetlone światłem dziennym, różnego rodzaju lampami zachowują się urokliwie i wyjątkowo jakby żyły. Moje obrazy są dostępne nie tylko w sklepie na stronie http://www.indya.eu Obrazy te można nabyć również w kilku innych galeriach i sklepach.
 
Dodano: 07-10-2015 13:16
Wyświetleń: 4013
URL: http://www.indya.eu
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Kultura i sztuka >> Artyści
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 14 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Indya.eu - sklep i galeria autorskich obrazów
Indya to galeria i sklep autorskich prac. Galeria powstała w 2015 roku we wrześniu, jednak kolekcję obrazów buduję już od dawna. Obrazy maluję farbami akrylowymi, a następnie wyklejam je diamencikami.
Wpis dodano w: Kultura i sztuka >> Artyści