Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Sport i rekreacja / Turystyka - firmy / Noclegi Szczawno-Zdrój Akacjowa 2
 
Noclegi Szczawno-Zdrój Akacjowa 2
Noclegi Szczawno-Zdrój Akacjowa 2
Najtańsze noclegi na terenie Szczawna-Zdroju, a zarazem najwyższy standard. Blisko Parku Szwedzkiego, co gwarantuje malownicze położenie pensjonatu i cichą okolice.
 
Noclegi w Domu Akacjowa 2, są odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodzin oraz osób podróżujących służbowo. Nasze apartamenty, które stanowią wydzielone w pełni wyposażone mieszkania są odpowiednikiem apartamentów w hotelach, jednakże jako, że hotelem nie jesteśmy nie oferujemy wyżywienia, co rekompensuje mieszkanie poprzez własny wygodny aneks kuchenny. Do mieszkań wchodzi się przez wspólny ładny korytarz, każdy apartament ma własne osobne wejście. Każde mieszkanie jest w tym samym standardzie wykończenia, różni się jedynie układem pomieszczeń. Do domu dojeżdża się brukowaną drogą (ulica Nizinna), wzdłuż cichego Parku Szwedzkiego. Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych co gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Bezpośrednio za płotem naszej działki znajduje się pole a za nim las który prowadzi już bezpośrednio na szczyt najwyższej góry oraz symbolu Wałbrzycha czyli Chełmiec 851 m n.p.m.. Niemalże w sąsiedztwie znajduje się odnowiony kompleks wypoczynkowy Dworzysko z doskonałej jakości stadniną konną. Do ścisłego centrum (Sanatorium nr. 1) licząc w przebytej drodze pieszej dzieli nas 650m do najbliższego sklepiku osiedlowego 550m do popularnego marketu 1,1km, oraz do dużego supermarketu 4Km.
 
Dodano: 15-10-2016 13:41
Wyświetleń: 1559
URL: http://www.nocleg-szczawno.pl
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Sport i rekreacja >> Turystyka - firmy
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 0 : 0 : 13
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Noclegi Szczawno-Zdrój Akacjowa 2
Najtańsze noclegi na terenie Szczawna-Zdroju, a zarazem najwyższy standard. Blisko Parku Szwedzkiego, co gwarantuje malownicze położenie pensjonatu i cichą okolice.

WE LOVE WARSAW - warszawa przewodnik
Naszą miłość do Warszawy realizujemy w projekcie We love Warsaw. Zamysłem przedsięwzięcia było podzielenie się z całym światem naszą pasją do stolicy i pokazanie jej w niebanalny sposób.