Uruchamiamy nowy blog pod starą domeną

Uruchamiamy nowy blog na KatalogStronInternetowych.net

Nasz nowy blog jest zbudowany na skrypcie który należy do firmy będącej operatorem naszego katalogu stron internetowych czyli Ads-Center.NET Sp Zo.o.. Postanowiliśmy uruchomić sekcję z blogiem aby odciążyć stary i niedopracowany skrypt do umieszczania artykułów który do tej pory wykorzystywaliśmy jako sposób na podwyższanie jakości naszego katalogu. Każdy kto zajmuje się pozycjonowaniem wie że unikalne treści to podstawa na każdej stronie. Prowadząc katalog stron internetowych często spotykamy się z lenistwem ze strony osób które zajmują się pozycjonowaniem i zdobywaniem linków do witryn które promują. Często umieszczają w wielu katalogach i stronach treści zdublowane lub tylko odrobinę modyfikowane. Takie zachowanie bardziej szkodzi pozycjonowanej witrynie oraz naszemu katalogowi. Dlatego staramy się urozmaicić posiadane treści o oryginalne artykuły pisane przez naszą redakcję. I tak jak wcześniej już tu wspomnieliśmy w tym artykule, wykorzystywaliśmy do tej pory mechanizm wbudowany w główny skrypt katalogu którym się posługujemy.

 

Po dodaniu 21 artykułów okazało się że konstrukcja którą wykorzystujemy ma wady a my nie posiadamy czasu ani środków na kolejną przebudowę gdyż są prowadzone inne ważniejsze inwestycje w naszej firmie. Dlatego postanowiliśmy zamontować skrypt który używamy do zakładania blogów pod adresami witryn którymi się opiekujemy. Do tej pory skrypt świetnie się sprawdzał, zobaczymy czy i również pod tym adresem spełni swoje powinności.

 

Obecnie cieszymy się ze znacznego ułatwienia dodawania nowych treści do nowo powstałego bloga. Od tej pory z pewnością będzie pojawiać się więcej tekstów na naszej witrynie z uwagi na fakt iż dodawanie oraz operacje na podstronach będą znacznie łatwiejsze niż do tej pory.

 

Pozostaje nam jedynie zaprosić czytelników do odwiedzania podstron naszego bloga i sprawdzanie wszystkich nowych wpisów które będziemy mamy nadzieję często zamieszczać. Tymczasem ten artykuł już kończymy. I życzymy miłego dnia.