Solidny hosting dla firmy

Solidny hosting stron

Nasz katalog stron internetowych wymaga stałego dostępu do internetu aby spełniał swoje założenia. Linki które są zamieszczone na naszej witrynie mają wymierny wpływ na pozycje witryn firm które dodały wpisy do naszego katalogu. To powoduje że nasz katalog witryn WWW musi być stale dostępny online gdyż roboty Google i innych wyszukiwarek mogą w każdej chwili sprawdzić czy któryś z linków nadal istnieje. Każdy z uzyskanych linków na naszej stronie powoduje że witryna linkowana zyskuje w rankingach wyszukiwarek. A to powoduje wysoką odpowiedzialność za naszą usługę która ma konkretne przeznaczenie.

 

Dlatego nasza witryna korzysta z wydajnego serwera umieszczonego w dużej serwerowni, która posiada kilka źródeł zasilania oraz własną sieć światłowodów która oplata już większość Europy. Takie podejście do sprawy, zapewnia nam wysoką sprawność oraz dostęp do plików umieszczonych na naszej witrynie z dowolnego punktu na świecie w bardzo krótkim czasie. A to bardzo ważne parametry gdyż internauci nie lubią witryn które bardzo długo się wczytują. Zazwyczaj zniechęca to użytkownika do korzystania z danej strony internetowej. Zamiast próbować dostać się na stronę wolą skorzystać z innej firmy która zadbała o zaplecze techniczne swojej firmy i umieściła własną stronę firmową na wydajnym serwerze. Dbając o porządne zabezpieczenie od strony IT uzyskamy pewność dostępu do naszych ważnych danych dla naszych klientów. Przecież gdy oferta nie jest dostępna to nikt z niej nie skorzysta tylko dlatego że produkt czy usługa istnieje.

 

Posiadanie wydajnego serwera pozwoliło nam na instalację dodatkowego oprogramowania jakim jest skrypt do prowadzenia blogu na podkatalogu domeny głównej. A dodatkowe treści na podstronach witryny z pewnością podziałają jako wzmocnienie całej domeny oraz poszczególnych sekcji witryny. Nasze działania są ukierunkowane głównie na samo pozycjonowanie. Ograniczanie kosztów marketingowych pozwalają nam na lepsze wykorzystanie funduszy które udaje nam się pozyskać od naszych kontrahentów