Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Tani-host.com
 

Tani-host.com


Nasz katalog stron internetowych jak każda witryna sieciowa potrzebuje serwera do swojego działania. Witryna nasza wykorzystuje język programowania PHP oraz bazy danych MySql, oparte o oprogramowanie serwera typu Apach. Maszyny które obsługują takie oprogramowanie są z racji swojej pracy znacznie mocniejsze niż zwykłe komputery. Serwer dodatkowo musi być cały czas włączony i podpięty do internetu. Dzięki temu w każdej chwili internauci z dowolnego miejsca świata mogą uzyskać dostęp do informacji na nim zawartych. Taki serwer musi obsłużyć tysiące a czasem nawet setki tysięcy odwiedzających w ciągu dnia. Dlatego aby zapewnić stały dostęp do danych zgromadzonych na naszym katalogu stron internetowych, wykupiliśmy usługę hostingu u renomowanej firmy która prowadzi swoje usługi pod adresem witryny:

Strona znajduje się pod adresem Tani-Host.com czyli tani hosting tani hosting.


Korzystamy z współpracy z Tani-Host.com już od 2009 roku gdy to zakładaliśmy pierwsze nasze strony internetowe. Już wtedy dbałość o maszyny którymi opiekują się specjaliści firmy były zawsze dobrze skonfigurowane i odpowiednio ustawione do stałej pracy. Dlatego cały czas kontynuujemy współpracę z tym usługo dawcą.

Firma działająca pod marką Tani-Host.com wypracowała sobie już dobre imię współpracując z wieloma serwisami internetowymi. Specjalizacją firmy jest hosting stron internetowych należących do firm i sklepów internetowych. Profesjonalne usługi na profesjonalnym sprzęcie w przystępnej cenie to motto firmy ale również recepta na sukces.

Klienci którzy przedłużają swoje usługi z roku na rok oraz stała obsługa nowych poszerza portfolio firm z którymi Tani-Host.com współpracuje. Ugruntowana pozycja firmy pozwala sądzić że to partner nie tylko na najbliższe lata ale również na dłuższą przyszłość.

Od czasu uruchomienia naszej współpracy Tani-Host.com kilka razy zmieniał nam serwer. Nasza współpraca liczona jest już w latach więc ten zabieg nie jest niczym dziwnym. Jeśli firma chce utrzymywać wysoki poziom obsługi klientów, musi stale inwestować w nowy sprzęt, który jest znacznie bardziej wydajny. Tak też się dzieje w Tani-Host.com, nasza strona w przeciągu 6 lat byłą przenoszona aż sześć razy. Oznacza to że średnia żywotność serwera to zaledwie jeden rok. Firma zapewnia że zmiany serwera są podyktowane inwestycjami w ochronę środowiska ale i również chęć poprawy wydajności maszyny.