Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Program partnerski Katalogi SEO
 

Program partnerski Katalogi SEO


Jako że firma do której należy nasz katalog stron internetowych stawia na szeroki wachlarz usług i powiela niektóre rozwiązania na innych stronach należących do grupy medialnej ADS-Center.NET to też i ilość katalogów jest większa niż tylko jeden adres internetowy.

W ramach rozwoju oraz optymalizacji źródeł przychodu, firma postanowiła zainstalować katalogi stron internetowych na wszystkich domenach które należą do grupy. Począwszy od stron które tworzą trzon tematyczny dzięki którym pozyskujemy klientów na reklamy aż po witryny stworzone wyłącznie w celu poszerzania zaplecza technicznego pod pozycjonowanie głównych witryn.

W ramach popularyzacji naszych katalogów stron internetowych otworzyliśmy program partnerski, dzięki któremu każdy internauta który będzie pomagać nam sprzedawać wpisy w naszych katalogach będzie mógł zarabiać na swojej pracy na naszą rzecz. Program partnerski obejmuje zasięgiem wszystkie nasze katalogi które zainstalowaliśmy pod naszymi domenami dlatego jeden klient może zostawić pieniądze za 100 wpisów a to oznacza że raz pozyskany kontrahent przyniesie aż 100 razy prowizję. Dzięki takiemu obrotowi spraw będziesz zarabiać na każdym pozyskanym kontrahencie wielokrotnie. Pomyśl jaki zysk przyniesie osoba która posiada kilka wartościowych witryn które chce wpisać do naszych katalogów.

To interes przyszłości, w globalnej sieci już teraz istnieje ponad kilka bilionów witryn internetowych. Z każdym dniem powstaje kilka tysięcy nowych witryn. Także z każdym rokiem dorasta kolejna grupa kilku milionów ludzi którzy stają się aktywni cyfrowo a to oznacza że są naszymi potencjalnymi klientami. Potencjał możliwości zarobku jest naprawdę bardzo duży dlatego warto zainteresować się współpracą z programem partnerskim który prezentujemy.

Pozyskuj do kilku zainteresowanych wpisami dziennie. Odniesiesz w ten sposób spory zarobek. Każdy wpis to zaledwie kilkadziesiąt groszy prowizji ale mnożąc to razy 100 dostępnych katalogów otrzymujesz możliwość zarabiania kilkudziesięciu złotych z pojedynczego kontrahenta.

Jakość naszych stron oraz katalogów mówi sama za siebie i przyciąga potencjalnych kontrahentów. Dlatego masz ułatwione zadanie i wystarczy że ściągniesz właściciela jakiejś strony do naszego katalogu a on na pewno sam pozostawi wpis w celu poprawy swojej pozycji w rankingach internetowych.