Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Reklama za SMS
 

Reklama za SMS


W internecie najwięcej usług dostępnych jest w modelu płatności komórkowych czyli SMS o podwyższonej płatności SMS Premium. Postanowiliśmy stworzyć witrynę która opisuje dokładnie zagadnienie. Reklama za SMS to obecnie jedna z najpopularniejszych form miko wpłat stosowanych na witrynach internetowych. Dzięki temu wiele młodych osób bez pracy zarabia drobne pieniądze na sprzedaży wirtualnych usług wprost ze swojej strony internetowej.

Jakie usługi można kupić za SMS ?
Oczywiście nie wszystkie usługi uda nam się kupić w modelu SMS Premium. Jest to związane bezpośrednio z maksymalną wartością jednego SMS Premium który może być wysłany przez internautę. Wartość takiego SMS Premium nie może przekroczyć 25 złotych netto dlatego tylko tanie usługi można w ten sposób sprzedawać. Jak sama nazwa usług Premium SMS wskazuje jest to mikro wpłata czyli niewielkie ilości pieniędzy.

Podstawowymi usługami opłacanymi za pomocą Premium SMS są wpisy do katalogów stron internetowych oraz tak zwanych Precli. Pojedynczy wpis jest stosunkowo tani i na pewno nie przekracza wartości 25 złotych netto. Dlatego z całą pewnością spotkamy w internecie masę stron które będą wykorzystywały mikro płatności do zbierania drobnych wpłat za drobne usługi.

Niektóre usługi związane z reklamą też będą dostępne za pośrednictwem płatności SMS. Są to drobne usługi które mają na celu zapoznanie klienta z ofertą oraz tak zwane przełamanie pierwszych lodów. Wiadomo że łatwiej zapłacić telefonem komórkowym niż przelewem bankowym i jest to znacznie szybsze a tym bardziej testowanie jest bardziej przyjazne. Gdy internauta oswoi się z usługodawcą, z pewnością skorzysta z droższych usług a to pociągnie za sobą zmianę formy płatności z mikro wpłat w postaci SMS Premium na przelewy bankowe.

SMS Premium to również forma kontroli dostępu do treści lub innych zawartości strony. Kontrola tu polega głównie na oddzieleniu internautów którzy wnieśli drobną opłatę na rzecz serwisu i tych którzy przeglądają jedynie darmowe części strony. Jenak jest to popularny sposób kontrolowania kto do jakiej części serwisu ma dostęp i będzie jeszcze długo wykorzystywany.

SMS Premium o podwyższonej wartości są również wykorzystywane do zbierania datków wśród ludzi dobrej woli. Często fundacje charytatywne w ten sposób zbierają pieniądze na swoją działalność statutową.