Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Kup skrypt katalogu SEO
 

Kup skrypt katalogu SEO


Jeśli chcesz zarabiać w internecie ale nie wiesz co chcesz robić to mam dla Ciebie doskonały interes. Wystarczy kupić skrypt katalogu SEO i rozpocząć swój pierwszy internetowy biznes. Nie łudź się od razu nie będziesz zarabiać tysięcy złotych. Każdy zarobek w internecie wymaga czasu i doświadczenia. Owszem pomagają ogólnie znane kanały sprzedaży ale i tak najważniejsza jest ogólna reklama.

Katalog stron SEO jako biznes ?
Tak, jest to możliwe. Moja firma współpracuje z osobami które dorabiają lub całkowicie utrzymują się z posiadania katalogów SEO. Osoby które dorabiają mają od 1 do 6 katalogów a te osoby które się tylko z tego utrzymują mają nawet 130 witryn opartych o skrypt katalogu SEO.

Początki są trudne i długo trwa aż zacznie katalog przynosić zyski. Ale zawsze można bardziej się sprężać i pozyskiwać nowe linki do swoich stron. Pamiętaj, jeśli chcesz mieć katalog stron internetowych, musisz przygotować się na wydatki związane z zakupem wpisów i miejsc z których będziesz linkować do swojego katalogu.

Pierwsze wpisy rozdawaj za darmo. Pamiętaj że do pustego katalogu nikt nie będzie chciał się zapisać. Takie witryny które nie zawierają treści stoją na przegranej pozycji. Nikt nie chce się tam dodać bo tam nic nie ma dlatego stoimy w miejscu i nie widać możliwości wyjścia z tej sytuacji. Dlatego jako pierwszy wpis dodaj sam swoją stronę czyli tak właśnie ten katalog stron. To będzie pierwszy wpis. Na kolejne również mam pomysły, wystarczy że rozejrzysz się po znajomych i zaproponujesz tym którzy posiadają własne witryny aby dodali unikalne wpisy z linkiem pozycjonującym. Jako argumentu możesz użyć chęć startu i wzajemnej pomocy a motywem przeważającym szalę może być całkowity brak opłaty za usługę. Argumentuj tym że gdy katalog zyska na wartości to wpisy będą płatne i nie będzie możliwości użyczenia miejsca za darmo.

Tak właśnie pozyskasz pierwsze wpisy które częściowo wypełnią wnętrze katalogu. Aby serwis zawierał coś więcej niż tylko podstrony z treścią i linkami wychodzącymi, możesz dodać moduł z autorskimi artykułami. Jeśli nie wiesz o czym pisać, zawsze możesz to traktować jako blog katalogu lub swoje miejsce do komentowania wydarzeń w polityce. Ważne aby treści były różnotematyczne i nie linkowały nigdzie poza katalog. To właśnie w ten sposób uzyskasz wartość katalogu.

Jeśli szukasz odpowiedniego skryptu katalogu pod przyszły biznes zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, kup skrypt katalogu SEO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania internetowego optymalizowanego pod wyszukiwarki internetowe. Dlatego nasze katalogi osiągają wyższe pozycje niż inne tego typu konstrukcje.