Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


mailguru
expert real estate amp direct mail guru needs your help ted thomas needed a new logo design and created contest on designs winner was
SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe
Prosimy zmienić prawa pliku config.inc.php na tylko do odczytu. Oraz sprawdzić czy usunelismy plik install.php
Home / Firmy wg branż / Marketing, reklama / Tłoczenie płyt
 
Tłoczenie płyt
Tłoczenie płyt
Agencja reklamowa Balmedia oferuje tłoczenie płyt CD i DVD na potrzeby firm, instytucji, zespołów oraz nadruki graficzne na płytach. Przygotowuje również opakowania na płyty CD i DVD gwarantując zawsze atrakcyjne ceny i wysoką jakość.
 
Agencja reklamowa Balmedia polecając swoje usługi rekomenduje tłoczenie płyt CD i DVD dla firm, instytucji, zespołów muzycznych oraz nadruki graficzne na płytach. Agencja z Gdańska wykorzystuje najczęściej druk offsetowy i sitodruk. Pojedyncze płyty przygotowywane są zwykle z nadrukiem cyfrowym. W sprzedaży posiada także różne pudełka plastikowe, papierowe i kartonowe na płyty oraz koperty z nadrukiem. Regulamin składania zamówień oraz podstawowy cennik dotyczący posiadanego asortymentu i wykonywanych usług znajduje się na stronie internetowej. Domeną gdańskiej agencji wydawniczej jest wysoki poziom obsługi klienta, rzetelność oraz doświadczenie.
 
Dodano: 10-09-2015 17:40
Wyświetleń: 2717
URL: http://www.balmedia.pl
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Firmy wg branż >> Marketing, reklama
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 0 : 0 : 26
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Agencja Interaktywna PRIMEO
Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych, budowę serwisów www oraz profesjonalne projektowanie graficzne.

Pozycjonowanie stron internetowych
Szukasz sposobu na rozreklamowanie swojej marki? Nie czekaj, już teraz wybierz sprawdzone i profesjonalne działania e-marketingowe.

Pomagamy sobie i nie tylko
Czas kryzysu ma pewne wymagania.Dlatego jest strona,na której można zobaczyć kilka propozycji wychodzących naprzeciw problemom,jakie niesie obecna chwila...

Tłoczenie płyt
Agencja reklamowa Balmedia oferuje tłoczenie płyt CD i DVD na potrzeby firm, instytucji, zespołów oraz nadruki graficzne na płytach. Przygotowuje również opakowania na płyty CD i DVD gwarantując zawsze atrakcyjne ceny i wysoką jakość.

Programy Lojalnościowe i motywacyjne B2B program partnerski
Dostarczamy gotowe programy lojalnościowe i motywacyjne zwiększające sprzedaż oraz budujące lojalność klienta wobec marki. Gotowy internetowy katalog nagród, spedycja nagród, obsługa klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą partnerską.