Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Sekret naszego katalogu
 

Sekret naszego katalogu


Sekretem naszego spisu stron jest fakt iż stosujemy niewygórowana roczną opłatę za utrzymywanie wpisu o unikalnej treści na podstronach naszego katalogu. Dzięki opłacie mamy źródło dochodu dzięki któremu możemy finansować działanie naszego katalogu. Dodatkowo ta niewielka opłata powoduje że spamerzy nie wrzucają do nas treści a osoby które dodają wpis uważnie piszą nową treść tak aby zyskać jak najwięcej. Większość katalogów które istnieją w internecie posiadają nieprzemyślaną strategię. Niektóre są za darmo i to powoduje że po roku lub dwóch znikają z internetu. Inne są płatne ale przyjmują dowolne wpisy za wniesienie opłaty, to znów powoduje niską jakość strony katalogu.

Jak widać na załączonym mierniku, Page Rang rośnie i już ma całkiem dobry wynik. Obecny wynik PR jest wynikiem poprawnego zachowania. Sam katalog jest odpowiednio zoptymalizowany przez specjalistę Krzysztofa Wolskiego, dodatkowo skutecznie usuwamy wszelkie automatycznie powielane treści. To wszystko powoduje że nasz katalog jest uważany przez Google za bardzo dobry. W tym momencie stosunek ceny do rocznego wpisu jest bardzo dobry. Zapraszamy wszystkie firmy i właścicieli stron WWW do korzystania z naszego katalogu SEO w celu pozycjonowania własnych witryn.

Dzięki tak niskiej cenie dodania wpisu do naszego katalogu, więcej właścicieli witryn internetowych może skorzystać z tego rodzaju promocji własnej strony WWW. Dodaj swoją stronę do naszego SEO katalogu, popraw wyniki w rankingach wyszukiwarek i realnie zwiększ odwiedziny na własnej witrynie.

Kolejnym wzmocnieniem naszego katalogu SEO jest unikalny program partnerski który ściąga dodatkowych internautów na naszą witrynę. Powoduje to znaczny wzrost oglądających wszystkie wpisy. To zaś skutkuje większą ilość osób które wejdą na strony które są skatalogowane w naszym spisie witryn internetowych.

Największym udogodnieniem naszego katalogu jest prosty i czytelny regulamin usług. To najkrótsza treść na naszej witrynie. Dzięki zwięzłej budowie i braku obostrzeń nie trzeba poświęcać dużej ilości czasu na czytanie ze zrozumieniem. Wszystkie zasady są bardzo proste i wystarczy się z nimi zapoznać.

Przed dodaniem pierwszego wpisu zapoznaj się z instrukcją dodawania wpisów do naszego SEO katalogu. Dzięki zastosowaniu się do naszych wytycznych masz pewność że wpis będzie długo pracował na Twoją korzyść. Pamiętaj, Google to inteligentny twór programistów, oprócz rankingu witryn w wyszukiwarce posiada na swoim wyposażeniu mechanizmy oceny strony i treści. Pisz zawsze unikalne treści do kolejnych wpisów. Tylko to jest w stanie sprawić że nie zmarnujesz czasu i pieniędzy na powielanie jednej treści w wielu katalogach.