Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Firmy wg branż / Import oraz transport z Chin JCC International Trade
 
Import oraz transport z Chin JCC International Trade
Import oraz transport z Chin JCC International Trade
Zajmujemy się kompleksową obsługą importu oraz transportów z Chin. Pomagamy w odprawach celnych towarów i surowców z Chin. Posiadamy 10 lat doświadczenia w tym zakresie, zapraszamy do współpacy. Transport i import z Chin z nami jest łatwy.
 
Import oraz transport z Chin organizujemy od 10 lat. Posiadamy w tym zakresie dość duże doświadczenie. Sprawdzamy chińskie firmy, szczegółowy audyt obejmuje wykonanie raportu, zdjęć oraz filmów z wizytacji w chińskiej firmie. Organizujemy zamówienia z Chin duże jak i małe, możemy pomóc w negocjacjach z Chińczykami oraz ustalamy zamówienie. Organizujemy transporty morskie FCL jak LCL, możemy też wysłać lotniczo towary z Chin do Frankfurtu, Warszawy czy Katowic. Pomagamy organizować odprawy celne w pełnym zakresie, transportujemy też z portów w Europie każdy rodzaj towarów z Chin. Zapraszamy do współpracy, 10 lat doświadczenia !
 
Dodano: 11-02-2015 13:31
Wyświetleń: 2147
URL: http://www.importchiny.pl
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Firmy wg branż
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 11 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii: