Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Firmy wg branż / Shulecki Ogrodzenia siatkowe
 
Shulecki Ogrodzenia siatkowe
Shulecki Ogrodzenia siatkowe
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sławomir Hulecki specjalizuje się w wytwórczości siatki ogrodzeniowej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Słupsku, a zalążki działalności datuje się na 1972 rok.
 
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sławomir Hulecki specjalizuje się w wytwórczości siatki ogrodzeniowej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Słupsku, a zalążki działalności datuje się na 1972 rok. Prężnie kooperujemy z marketami, hurtowniami, wykonawcami, a także prowadzimy sprzedaż indywidualną. Nasze produkty można też odnaleźć na allegro, gdzie złożone zlecenie spełniamy w przeciągu 24h. Istotny zakres działalności to siatka ogrodzeniowa wykorzystywania do oddzielania obszaru domu, działki, terenu budowy. W zależności od przeznaczenia i potrzeb klienta robione są z drutu o różnej średnicy i różnej wielkości oczkach, wysokość siatki może sięgać nawet 4 metrów długości. W ostatnim czasie nasza działalność została rozszerzona o produkcję siatki leśnej, którą wykorzystuje się do odgradzania obszaru lasu, sadu, pola, czy także dróg szybkiego ruchu i autostrad. W ofercie posiadamy też siatkę zgrzewaną użytkowaną w budownictwie jako wypełnienie balustrad, furtek, czy bram, ogrodnictwie, rolnictwie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
 
Dodano: 17-02-2013 21:11
Wyświetleń: 1975
URL: http://shulecki.pl/
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Firmy wg branż
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 33 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii: