Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Biznes i ekonomia / Serwisy biznesowe / Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
 
Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
Dostawca usług reklamowych wynagradzający uczestników i promotorów udziałem w zyskach firmy, adekwatnie do wkładu finansowego w zakup produktów marketingowych.
 
Ale po kolei: czym jest Traffic Monsoon? To w skrócie program określany jako „Revenue Share”, czyli system, który dzieli się ze swoimi użytkownikami zyskami z własnych przychodów. Brzmi bajkowo? Poniekąd tak, ponieważ mało która firma dzieli się dzisiaj zyskami ze swoimi „pracownikami”. Haczyk tkwi w tym, że gdyby nie „pracownicy” czy użytkownicy Traffic Monsoona, to nie miałby on żadnych szans na rozwój, czy jakiekolwiek zyski. To użytkownicy robią wokół TM „szum” – na FB, YouTube, forach, w sieci – dzięki temu rozkręcają ten system, TM ma nowych klientów, nowi klienci płacą za reklamowanie się w nim, a to sprawia, że w ramach „podziękowania” i oczywiście zachęty do dalszych działań promocyjnych – program dzieli się z użytkownikami zyskami. Gdyby nie to, pewnie niewielu z nas chciałoby w nim działać, to dość oczywiste.
 
Dodano: 09-11-2015 00:58
Wyświetleń: 1151
URL: http://trafficmonsoonn.pl
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Serwisy biznesowe
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 6 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
Dostawca usług reklamowych wynagradzający uczestników i promotorów udziałem w zyskach firmy, adekwatnie do wkładu finansowego w zakup produktów marketingowych.

Mebleinfo.pl - Meble, Sklep meblowy, Salon Meblowy, Biznes meble
Mebleinfo.pl - o meblach wiemy wszystko. Meble , Aranżacje, Design, Trendy, Kuchnie, Salony, Łazienki, Projekty. Meble pokojowe, Meble do salonu, Meble łazienkowe, Salony meblowe, Sklepy meblowe, meble online www.mebleinfo.pl O meblach wiemy wszystko

www.BIZNESmeble.com Meble Design  Salony meblowe Sklepy online
www.biznesmeble.com - serwis poświęcony tematyce meblowej i wnętrzarskiej. Meble, salony meblowe, projektowanie wnętrz, design, trendy, inspiracje.

Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania, czyszczenia elewacji, piaskowania, odśnieżania jak i wszelkiej pracy na wysokościach. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

Retoria
Strony internetowe które są coraz powszechnijesze przyciągają tysiące internautów głodnych nowych doznań w wirtualnym świecie.

bizesforum.eu - pomysł na biznes, biznes plan i firma.
Szukasz pomysłu na biznes? Massz pomysł ale nie wieszbjak go zrealizować? Koniecznie odwiedź biznesforum.eu Znajdziesz tam sprawdzone pomysły na biznes, dowiesz się jak ulokować swoj kapitał, zamieścisz swoje ogłoszenie i podyskutujesz o rozwoju firmy.