Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Jak tworzyć treści pod pozycjonowanie
 

Jak tworzyć treści pod pozycjonowanie


Największą bolączką obecnego i przyszłego internetu jest nadal wyszukiwarka Google. Wraz z innymi wyszukiwarkami, wspierają niektóre strony powodując że inne nigdy nie są odwiedzane. Dlatego SEO jest takie popularne a niektórzy specjaliści znaleźli w tym sposób na biznes.

Problemem większości obecnych specjalistów jest lenistwo i mały zasób słów. Często korzystają z mieszarek treści i akapitów. Chcąc wykonać zadanie dla klienta przy okazji nie męcząc się za bardzo tworzą treści z synonimami a następnie wrzucają to do mieszarki która ma zadanie tak wymieszać treści zawarte w artykule aby powstało wiele podobnych do siebie wersji.

Czy jest sens mieszania treści ?
Samo mieszanie treści w celu uzyskania większej liczby artykułów jest niewystarczającym zabiegiem. Duże wyszukiwarki które przodują na rynku posiadają już mechanizmy które potrafią określić w procentach przybliżoną zbieżność poszczególnych treści. Gdy wykryją sporą ilość dodanych artykułów na wielu witrynach i ich zbieżność będzie dość spora to wszystkim zostanie obniżona ich wartość. Konsekwencją takiego obniżenia jest mniejsza wartość przenoszona z treści poprzez link na stronę pozycjonowaną. Czasami jak cała witryna jest niskiej jakości to takie obniżenie wartości może zacząć szkodzić naszym pozycjom. Dlatego też należy zastanowić się czy chcemy zaoszczędzić obniżając koszty stosując wyszukane metody oszukiwania wyszukiwarek czy też wolimy doinwestować i skorzystać z pewnej metody. Gdy spróbujesz zaoszczędzić może okazać się że drugie tyle będzie trzeba dopłacić aby odwrócić skutki takiego działania a następnie zapłacić za profesjonalne pozycjonowanie.

Aby zaistnieć w internecie należy tworzyć oryginalne treści które będą działały na korzyść firmy przez wiele lat. Dlatego nie należy w tym obszarze oszczędzać za bardzo gdyż oszczędności mogą generować w późniejszym czasie znacznie większe koszty. Ot taki urok internetu.