Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje






SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Metody pozycjonowania
 

Metody pozycjonowania


Każdy kto zajmuje się stronami internetowymi dobrze wie że zbudowanie strony to zaledwie początek wszystkich problemów. Od dobrego projektu i konstrukcji zależy bardzo wiele. Dlatego należy odpowiednio przygotować się do budowy witryny zanim przystąpimy do pierwszych działań.

Metod działania jest tak wiele ilu specjalistów którzy mianują się znawcami tematu. Wiadomo jednak że tylko projektanci wyszukiwarek dokładnie wiedzą jak sprawiać aby witryna znajdowała się na szczycie wyników wyszukiwania. Dlatego powstało też wiele stron i blogów na temat tego ciekawego zagadnienia. Niestety w wielu miejscach dostarczane są stare treści które już nie mają najmniejszego wpływu na pozycjonowanie.

Ewolucja wyszukiwarek postępowała wraz z miliardami ludzi którzy chcieli wymóc na wyszukiwarce aby to ich witryna była na szczycie na dane frazy. Dlatego rozpowszechniły się szybkie i łatwe sposoby aby wykonywać takie zadania. Wyszukiwarki aby nadal dostarczać trafne wyniki musiały zmienić swój sposób rozstrzygania o pozycji na liście wyników. Dlatego nastąpiła ewolucja wyszukiwarek i ich algorytmów.

Takich ewolucji od 1995 roku przeżyliśmy już kilka. Niektóre były po prostu wprowadzane, o niektórych nawet nie informowano ale powstały też taki które mają swoje nazwy własne. Wszystkie zostały opracowane w celu zmniejszenia wpływu tak zwanego spamu na wyniki zwracane w wyszukiwarkach.

Pamiętaj to co wczoraj było dobre dla Google, dziś wcale nie musi działać a jutro może powodować szkody dla Twojej strony. Dlatego jeśli wybierasz już usługi i szukasz osoby która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej to wypytaj się jakich metod używa i czy kiedyś miał problemy z filtrami. Jeśli nawet nie miał takich problemów to warto wiedzieć czy umie z nich wychodzić to informacja bardzo ważna gdyż jeśli ktoś umie wyjść z filtra Google to znaczy że stosuje odpowiednie metody by nie nałożono takiej kary na stronę którą będzie się zajmować.