Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Przelewy online
 

Przelewy online


Wraz z rozwojem serwisu postanowiliśmy wdrożyć kolejną metodę płatności. Na początku istnienia katalogu, posługiwaliśmy się tylko kodami SMS Premium o podwyższonej wartości do rozliczania wpłat za uruchomienie usługi jaką jest przetrzymywanie linków w naszym katalogu.

Z czasem stało się to nie wystarczające gdyż coraz więcej nadużyć w strefie SMS Premium spowodowało odejście internautów od tej metody płatności. Używanie SMS Premium stało się niebezpieczne z uwagi na uruchomienie usługi MT która cechuje się wysyłaniem SMS-ów na komórki użytkowników, z tym że te SMS-y są płatne. To tak zwana usługa subskrypcyjna. Sam pomysł był dobry tylko wykorzystanie przez nieuczciwych przedsiębiorców do wyłudzania opłat spowodował odwrót klientów od tej metody.

Aby ratować zyski katalogu postanowiliśmy wdrożyć promocyjne kody które są sprzedawane na Allegro. Ten serwis aukcyjny w roku 2015 miał dostęp do 12 milionów internautów. To duży potencjalny zasięg którego aż żal nie wykorzystać. Na Allegro znajduje się spora grupa osób zainteresowanych poprawą pozycji własnej witryny względem innych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Dlatego prowadzimy tam stałą sprzedaż linków i wpisów z naszego katalogu. Ten kanał sprzedażowy jest doskonałą reklamą, źródłem tymczasowych linków do katalogu oraz platformą sprzedażową dzięki któremu możemy szybko sprzedawać i odbierać pieniądze od kontrahentów.

Stale słuchamy głosu naszych użytkowników. Dlatego gdy pojawiły się uwagi w stylu że klient nie korzysta z Allegro oraz ma zablokowane wysyłanie SMS Premium ze swoich telefonów to postanowiliśmy uruchomić nowy kanał płatniczy. Tym razem również skorzystaliśmy z usług firmy DotPay S.A. Która zajmuje się pośrednictwem przy płatnościach komórkowych oraz szybkich przelewów. Nowym kanałem płatniczym jest możliwość płacenia przelewem internetowym tak zwanym błyskawicznym. Użytkownik korzysta z wtyczki którą udostępnia obecnie każdy bank i loguje się na swoje konto dokonując natychmiast przelewu w szybki i bezpieczny sposób bez konieczności przepisywania danych do formularza bankowego.

Obecnie każdy zainteresowany dodaniem wpisu do naszego katalogu może skorzystać aż z trzech form płatności. Dwie pierwsze są obsługiwane przez DotPay S.A. I są to płatności SMS Premium oraz mikro przelewy. Ostatnią z dostępnych możliwości to kod promocyjny dostępny jedynie na Allegro.