Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Statystyki SEO
 

Statystyki SEO


Jako że nasz katalog musi informować swoich użytkowników o swojej wartości, zamieściliśmy odpowiednie informacje na naszej stronie. Do tej pory widoczny był jedynie buton informujący o stanie Page Rank. Odeszliśmy od tego gdyż sam wskaźnik jest niejako martwy, owszem można stracić ale raczej już się nie zyska w punktacji.

Wraz z śmiercią Page Rank pojawiły się inne wskaźniki które mają informować internautów o przykładowej wartości danej strony. Wraz z blokadą Page Rank powstał Real Page Rank. Sam wskaźnik różni się jedynie detalami od swojego pierwowzoru. Jego najważniejszą cechą jest to że stale mierzy wartość wskaźnika r-PR i pokazuje jaki jest trend.

Real Page Rang

Wraz z rozbudową zakładki z statystykami SEO naszego katalogu, wprowadziliśmy buton który pokazuje aktualny stan wskaźnika Alexa Rank. Wskaźnik ten bada ilość wejść na stronę oraz zachowanie użytkowników, czy witrynę zamykają czy przeglądają jej podstrony. Względem pozyskanych informacji umieszczają witrynę w szeregu milionów innych witryn internetowych w swoim rankingu.

SEO Stats

Kolejnym nowym wskaźnikiem jest buton przedstawiający Trust Rank. Jest to dość nowy jeden z najmłodszych wskaźników. Informuje on o za pośrednictwem swojej skali z jak dobrych stron witryna jest podlinkowana. Również utrzymywanie tego wskaźnika jest ważne jednak jest to jeden z najtrudniejszych elementów nad którymi należy pracować.


Trust Rang

Ostatnimi trzema wskaźnikami są butony informujące o ostatnich odwiedzinach podstawowych robotów wyszukiwarek internetowych. Roboty te zajmują się indeksacją zawartości strony a data ich ostatnich odwiedzin w porównaniu z datą dzisiejszą pozwala na określenie jak często witryna jest odwiedzana przez szperaczy. Te wskaźniki są też postrzegane jako informator, czy jest szansa że nasze treści pozostawione w takim katalogu mają szansę zostać zauważone przez roboty sieciowe. A to też wpływa na to czy klient zakupi wpis w takim katalogu.


Google bot ostatnia wizyta

Yahoo bot ostatnia izyta

Bing bot ostatnia izyta


Nasze statystyki są obiecujące dlatego chętnie się nimi chwalimy. Zamieszczenie butonów informacyjnych ma na celu przybliżenie wartości katalogu osobom które go odwiedzają. Dodatkowe informacje są widoczne na każdej podstronie w widocznym miejscu.