Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Wpisy do katalogów SEO
 

Wpisy do katalogów SEO


Jeśli poszukujesz miejsca pod swój tekst promocyjny wraz z linkiem pozycjonującym to najlepszym miejscem do tego będzie katalog stron internetowych. Wpisy do katalogów SEO to najczęściej wykorzystywane źródło linków dostępnych w internecie. Inne źródła są bardziej kłopotliwe i kosztowne.

Katalogi stron internetowych z racji swojego przeznaczenia są łatwiejszym źródłem wpisów z linkami niż inne typy stron. Aby dostać się na bloga lub inną wartościową stronę należy wcześniej zapłacić sporą sumę i dostarczyć wysokiej jakości treść promocyjną. Katalogi stron SEO do zamieszczenia wpisu wymagają jedynie unikalnej treści o odpowiedniej długości oraz oczywiście opłaty.

Pamiętaj o ważnych elementach
Zwróć swoją uważną uwagę na fakt dodawania unikalnej treści. Wiele osób idzie na skróty i przez to samemu sobie szkodzą. Jeśli zastosujesz w kilku wartościowych miejscach unikalnie napisaną treść wraz z jednorazowym wykorzystaniem i brakiem zabawy w synonimy czy też mieszanie treści i całych zdań w akapitach, zużyjesz znacznie mniej środków niż gdy używasz wszystkich zabawek do urozmaicania jednego artykułu.

Pomyśl samemu ile unikalnych treści uzyskasz z jednego artykułu który zostanie poddany wymianie synonimów, mieszaniu części zdań oraz zamianie kolejności zań w akapitach ? Te wszystkie treści będą posiadały dwie wspólne cechy które je eliminują jako zaplecze pod pozycjonowanie. Są stworzone z jednego artykułu i są bardzo do siebie podobne.

Wyszukiwarki wraz z upływem czasu oraz zaostrzaniem polityki anty SPAM, wprowadzają coraz wyższe wymagania względem unikalności treści. Używając tych wszystkich zabawek do mieszania i różnicowania treści artykułu, zagrażasz pozycji swojej strony w wynikach które otrzymują internauci wpisujący frazy kluczowe w formularz wyszukiwarki.

Dlatego zawsze lepiej zainwestować czas lub pieniądze w unikalne treści które naprawdę będą pracować przez długi czas na pozycję naszej witryny internetowej. Inwestowanie w narzędzia do różnicowania treści to tak naprawdę marnotrawienie pieniędzy gdyż wcześniej lub później treści wygenerowane za pomocą tych narzędzi zostaną zakwalifikowane jako nic nie wnoszący SPAM. A to spowoduje spadek strony do której prowadzi link z tych podstron które zawierają podobną do siebie treść.