Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Zalety dodawania treści do katalogów stron
 

Zalety dodawania treści do katalogów stron


Dodawanie kolejnych wpisów w katalogach stron internetowych ma kilka zastosowań i niesie za sobą kilka korzyści. Podstawowym zastosowaniem dodanych treści do katalogów stron internatowych jest budowanie solidnych podstaw do wyprowadzenia linku pozycjonującego do naszej strony internetowej.

Aby zyskać maksymalnie na dodanym artykule należy odpowiednio podejść do sprawy. W pierwszej kolejności musimy zacisnąć zęby i zmusić się do napisania całkowicie unikalnego artykułu który wykorzystamy tylko ten jeden raz i tylko na tej jednej stronie.

Powielanie tej samej treści w wielu katalogach powoduje jedynie spadki pozycji naszej witryny. Dlatego należy przyłożyć sporo uwagi do napisania oryginalnego artykułu z w 100% unikalną treścią. To tak naprawdę nie jest trudne, jeśli ktoś zna swój biznes to może o nim opowiadać używając cały czas innej budowy zdania. Dlatego wystarczy się skupić i przysiąść nad tekstem aby był jak najlepszy.

Treść którą zamieszczamy musi być też reklamą naszej firmy czy też strony. Wykorzystajmy to że treść będzie widoczna w internecie. Jest to forma reklamy dlatego należy korzystać z tego przywileju i użyć wszelkich metod aby gloryfikować swoją firmę. Od tej treści też zależy czy internauci którzy odnajdą tą treść przejdą na reklamowaną witrynę. A to największa korzyść, nawet większa od uzysku lepszej pozycji w wyszukiwarkach.

Podsumowując, dodaną treścią uzyskujemy formę reklamy, wabik na nowych klientów, pozytywną treść o naszych usługach oraz link pozycjonujący naszą witrynę w wynikach wyszukiwarek. To chyba wystarczająco przemawia za umieszczaniem oryginalnych treści w dobrych katalogach stron internetowych.