Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Biznes i ekonomia / Serwisy biznesowe / www.BIZNESmeble.com Meble Design Salony meblowe Sklepy online
 
www.BIZNESmeble.com Meble Design Salony meblowe Sklepy online
www.BIZNESmeble.com Meble Design  Salony meblowe Sklepy online
www.biznesmeble.com - serwis poświęcony tematyce meblowej i wnętrzarskiej. Meble, salony meblowe, projektowanie wnętrz, design, trendy, inspiracje.
 
Szanowni Państwo! Jesteśmy grupą ludzi związanych z branżą meblową od wielu lat. Badając rynek i jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, stworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis, którego tematyka obejmuje wszystkie sektory branży meblowej. Struktura portalu BIZNESmeble.com składa się z dwóch części: górną i dolną. Część górna skupiona będzie na promowaniu nowości, prezentowaniu trendów rynkowych oraz dostarczaniu inspiracji tym, którzy poszukują rozwiązań i wskazówek, jak umeblować wnętrze domu, mieszkania czy innych obiektów użytkowych. Tu znajdą oni wiele ciekawych pomysłów i wskazówek, jakie meble, wyposażenie czy dekoracje wybrać do poszczególnych wnętrz. Dolna część portalu skupiona będzie na strefie biznesu. Naszym założeniem jest, aby strefa ta była dla naszych klientów najlepszym narzędziem komunikacji pomiędzy producentami i dostawcami a odbiorcami mebli, komponentów i akcesoriów meblowych, a także dekoracji i innych elementów wyposażenia wnętrz. W tym dziale prezentowani będą m.in. producenci mebli, firmy handlowe i usługowe z zakresu mebli skrzyniowych i szkieletowych, tapicerowanych, projektowania i architektury, komponentów i akcesoriów meblowych, narzędzi oraz maszyn, a także stolarstwa. Naszym celem jest stworzenie najlepszego dla Państwa portalu służącego promocji produktów oraz usług, co z pewnością przyczyni się do poszerzania, ale także budowania nowego portfela sieci kontaktów biznesowych. Zależy nam na fachowym i profesjonalnym dostarczaniu informacji o przemyśle meblarskim. Wraz Państwem chcemy przyczyniać się do rozwoju polskiej branży meblarskiej. Zapraszamy do owocnej współpracy Grupa BIZNESmeble.com www.biznesmeble.com
 
Dodano: 27-06-2015 13:37
Wyświetleń: 4493
URL: http://www.biznesmeble.com
 
Wpis znajdziesz w kategorii:
Biznes i ekonomia >> Serwisy biznesowe
 
Liczniki odwiedzin robotów wyszukiwawczych:
: 16 : 0 : 0
 

Inne wpisy w tej kategorii:


Trafficmonsoon - zarabianie w internecie
Dostawca usług reklamowych wynagradzający uczestników i promotorów udziałem w zyskach firmy, adekwatnie do wkładu finansowego w zakup produktów marketingowych.

www.BIZNESmeble.com Meble Design  Salony meblowe Sklepy online
www.biznesmeble.com - serwis poświęcony tematyce meblowej i wnętrzarskiej. Meble, salony meblowe, projektowanie wnętrz, design, trendy, inspiracje.

Mebleinfo.pl - Meble, Sklep meblowy, Salon Meblowy, Biznes meble
Mebleinfo.pl - o meblach wiemy wszystko. Meble , Aranżacje, Design, Trendy, Kuchnie, Salony, Łazienki, Projekty. Meble pokojowe, Meble do salonu, Meble łazienkowe, Salony meblowe, Sklepy meblowe, meble online www.mebleinfo.pl O meblach wiemy wszystko

Retoria
Strony internetowe które są coraz powszechnijesze przyciągają tysiące internautów głodnych nowych doznań w wirtualnym świecie.

Oferta dotycząca czyszczenia i malowania tynku
Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania, czyszczenia elewacji, piaskowania, odśnieżania jak i wszelkiej pracy na wysokościach. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

bizesforum.eu - pomysł na biznes, biznes plan i firma.
Szukasz pomysłu na biznes? Massz pomysł ale nie wieszbjak go zrealizować? Koniecznie odwiedź biznesforum.eu Znajdziesz tam sprawdzone pomysły na biznes, dowiesz się jak ulokować swoj kapitał, zamieścisz swoje ogłoszenie i podyskutujesz o rozwoju firmy.