Szukaj

Kategorie główne

Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Płatny Katalog Stron internetowych Home / Pomoc
 

Pomoc


1.Jak dodać stronę do katalogu ?
Aby dodać stronę do katalogu musisz wypełnić formularz który znajduje się pod tym linkiem. Zadbaj o unikalność treści. To gwarancja że wpis będzie pozytywnie wpływał na Twoją stronę.

2.Jak wypełnić formularz ?
Pełny opis wraz z gotowym przykładem można zobaczyć tutaj. Skorzystaj z naszych wskazówek, ułatwi to wykonanie prawidłowo wszystkich czynności.

3.Ile kosztuje dodanie wpisu do katalogu ?
Dodanie wpisu do katalogu kosztuje 3,69 zł z VAT płatne SMS Premium. Dokładnie jeden SMS o wartości 3,69 zł z VAT raz na rok. To niewielka cena za rok utrzymania Twojego wpisu w internecie. Domena .net kosztuje 60 zł rocznie.

4.Kiedy mój wpis zostanie dodany?
Każdy wpis jest dodawany natychmiast po wniesieniu opłaty zgodnej z pkt 3 Pomoc. Wpis jest opłacany za pomocą SMS Premium, a to sprawia że zobaczysz swój wpis natychmiast.

5.Ile mój wpis będzie widoczny w katalogu?
Każdy wpis jest widoczny w katalogu 365 dni od momentu dodania. Po pełnych 365 dniach należy ponownie wysłać SMS o wartości podanej w pkt 3 Pomoc. Tonie wielka cena za utrzymanie wpisu na stronie z wysokim PR.

6.Czy muszę bezwzględnie dokonać przedłużenia wpisu ?
Nie. Nikt nie musi przedłużyć wpisu. W takim wypadku wpis zostanie skasowany z bazy danych. To też mechanizm czyszczący katalog. Gdy strona przestanie działać, nikt nie opłaci wpisu, to spowoduje skasowanie wpisu z bazy danych.

7.Po co mi taki wpis do katalogu stron internetowych ?
Jako że w internecie trwa walka o pozyskanie wysokich miejsc w wynikach wyszukiwarek, każde miejsce gdzie można dodać wpis z linkiem prowadzącym do pozycjonowanej strony jest bardzo ważny. Każdy link z dobrej i odpowiednio przygotowanej strony potrafi podnieść wartość reklamowanej witryny dla wyszukiwarek. Dzięki temu uzyskasz lepsze pozycje w wynikach wyszukiwań.

8.Do kiedy trwa obecna promocja cenowa ?
Obecna promocja na dodanie wpisu i przedłużenie o kolejny rok jest ograniczona do uzyskania 1000 wpisów. Cena zależy też od liczby nowych wpisów, im większa popularność tym niższa cena. Pomóż nam reklamować nasz serwis.

9.Dlaczego ten katalog jest płatny ?
Darmowe katalogi często są atakowane przez spamerów. Dodatkowo, darmowe katalogi zazwyczaj nie przynoszą zysku przez co są zamykane po roku gdy trzeba ponownie opłacić serwer i domenę. Płacąc w naszym katalogu masz pewność że link pozostanie w sieci przez długi czas a jego wiek będzie rósł z każdym dniem. Pamiętaj że wyszukiwarki zapamiętują datę odnalezienia linku, im link starszy tym lepiej dla strony do której prowadzi.