Szukaj

Kategorie główne

Google bot ostatnia wizyta
Yahoo bot ostatnia izyta
Bing bot ostatnia izyta
SEO Stats
Trust Rang
Real Page Rang
Płatności w serwisie obsługuje


SEO Katalog Stron, Najlepsze strony internetowe Home / Systemy wymiany linków, warto ?
 

Systemy wymiany linków, warto ?


Internetowe systemy wymiany linków stałych często są postrzegane za źródło ciekawych i wartościowych miejsc z których można pozyskać bardzo dużą liczbę linków. Jednak czy tak naprawdę jest że to takie fantastyczne źródła ? Przeczytaj nasz artykuł.

Strony internetowe a pozycjonowanie
Praktycznie każda osoba która stworzyła lub stworzy jakąś witrynę internetową chciała by z nią dotrzeć na wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Jest to priorytetem dla większości właścicieli stron internetowych. Aby tego dokonać trzeba nie tylko posiadać stronę, ale strona musi być odpowiednio zbudowana a co najważniejsze musi posiadać popularność.

Co to jest popularność strony www ?
Każdy teraz może zastanawiać się co to jest popularność strony internetowej. Jest to nic innego jak duża ilość linków prowadzących do tej witryny lub do artykułów wyświetlanych na podstronach witryny. Bez dużej siatki linków zewnętrznych które przychodzą do naszej witryny nie mamy co liczyć na wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Sposoby zdobywania linków.
Jednym za sposobów jest korzystanie z katalogów stron internetowych. Istnieje wiele mitów które mówią o braku działania takich tworów lub wręcz przeciwnie że powodują straty podczas pozycjonowania. Innym sposobem jest korzystanie z systemów wymiany linków stałych (SWLS). Wiele takich tworów powstało dawno temu i tak samo dawno temu przestały działać. Właściciele wyszukiwarek opracowali skuteczne metody rozpoznawania i karania witryn które korzystają z SWLS. Dlatego pozyskiwanie linków z systemów wymiany jest dość ryzykowne. Gdy kolejny raz właściciele wyszukiwarek postanowią odciąć linki z tych systemów, kolejna grupa witryn przepadnie w czeluściach wyników wyszukiwania. Dlatego należy korzystać tylko z pewnych miejsc które gwarantują nam stałą współpracę na przejrzystych warunkach.