Lista artykułów

Internet oknem na świat

30-07-2019

Od pewnego czasu obserwujemy zmiany które dzięki internetowi poważnie zniekształcają dawny obraz gospodarki oraz tego jak świat rozwiązuje swoje problemy. Zmiany są widoczne w wielu branżach a przez to globalizacja postępuje znacznie szybciej. Korporacje mają łatwiejsze wejście na każdy rynek, wystarczy zrobić stronę w języku danego odbiorcy a następnie zareklamować się w lokalnych mediach.

Sport lokalnie

10-02-2019

Wszyscy chyba znamy kluby i drużyny z pierwszych stron gazet które grają na dużych miejskich stadionach takich ja w Warszawie, Wrocławiu czy też Gdańsku. A czy ktoś pochwali się wiedzą na temat lokalnych małych klubów w których też grają dobrzy piłkarze ?

Lokalne centra wiadomości

10-02-2019

Duże serwisy informacyjne mają sporo braków w swoim działaniu. Często skupiają się na wiadomościach które mają największy potencjał do ściągania dużego ruchu i przez to redakcje pomijają mniej ważne regionalne informacje.

Informacje to podstawa

10-02-2019

W dzisiejszym świecie informacja to podstawowy towar. Bez informacji nie kupisz dobrego urządzenia ani nie zatrudnisz dobrej ekipy budowlanej. Również inwestycje nie będą zbyt trafione jeśli nie pozyskamy informacji. Dlatego informacje są bardzo ważnym elementem każdej dziedziny w dzisiejszym świecie.

Solidny hosting dla firmy

10-02-2019

Nasz katalog tak samo jak i pozostałe witryny naszej firmy są hostowane na solidnym serwerze który zapewnia stały dostęp do treści na naszych witrynach. Jeśli szukasz miejsca dla swojej strony internetowej to zapraszamy do naszej oferty.

Skrypt katalogu stron internetowych

10-02-2019

Nasza strona jest zbudowana na podstawie skryptu do zakładania i utrzymywania katalogów stron internetowych. Taki skrypt instalowany jest zazwyczaj w podkatalogach domeny. My jednak postanowiliśmy zrobić z tego główną stronę.

Skrypt działający jako blog

09-02-2019

Nasza firma już w poprzedniej formie jako działalność gospodarcza posiadała skrypt dzięki któremu można było łatwiej pozycjonować strony naszych klientów. Skrypt został zbudowany przez zewnętrznego programistę na zlecenie naszej firmy.

Ads-Center.NET Sp Zo.o

09-02-2019

Firma Ads-Center.NET Sp Zo.o. to właściciel serwisu KatalogStronInternetowych.net służący do tworzenia mapy branżowej Polskich przedsiębiorstw bez znaczenia z jakiego regiony Polski pochodzą.

Uruchamiamy nowy blog pod starą domeną

09-02-2019

KatalogStronInternetowych.net otrzymuje dodatkowe wsparcie w postaci naszego firmowego skryptu do budowania blogów które pomagają zamieszczać łatwo nowe treści na podstronach oraz nie obciąża serwera gdyż korzysta tylko z plików tekstowych.